Nasze kolejne sukcesy

I miejsce dla Klaudii w konkursie fotograficznym

Klaudia Szymura, uczennica klasy I a, zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym VI Chorzowskiej Kampanii Pola Nadziei  pt. „Kwiaty nadziei. Kwitnące żonkile w Chorzowie”  zorganizowanym przez  Stowarzyszenie Opieki  Hospicyjnej i Paliatywnej „Hospicjum” w Chorzowie. Nie było łatwo. Długo utrzymujący się śnieg tego roku zaskoczył wszystkich a wiosna przyszła o wiele za późno…  Ale nasza Klaudia potrafi pokonywać trudności, nie poddała się i wygrała.

II miejsce w konkursie z wiedzy dla naszej uczennicy

Właściwe i racjonalne odżywianie zajmuje ważne miejsce wśród poruszanych tematów w naszej szkole i jak widać uczniowie dużo wiedzą na ten temat. Beata Jastrzębska z klasy 3b zajęła II miejsce w miejskim konkursie wiedzy  pt. „Zdrowe odżywianie – zbilansowana dieta” zorganizowanym  przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr  1 w Chorzowie.

Gratulujemy serdecznie!

I. Felka-Krufczyk