Harmonogram zajęć dodatkowych

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH
(rok szkolny 2019/2020)

 

LP. NAZWA ZAJĘĆ
KLASA PROWADZĄCY DZIEŃ GODZINA SALA
1. Zajęcia szachowe kl. 2a p. K. Koźlik poniedziałek 8:00 – 8:45 11
2. Zajęcia szachowe kl. 1a p. K. Koźlik środa 11:40 – 12:25 8
3. Zajęcia szachowe kl. 3a p. A. Gierek piątek 11:40 – 12:25 7
4. „Matematyczne wyzwanie” kl. 1a p. M. Bartoszewska czwartek 11:40 – 12:25 8
5. „Tęcza” – zajęcia rozwijające zdolności manualne – techniczno – plastyczne kl. 2a p. A. Gierek czwartek 12:40 – 13:25

 

11
6. „Mali artyści”- zajęcia rozwijające zdolności teatralno-muzyczne kl. 3a p. A. Gierek poniedziałek 11:40 – 12:25 7
7. „Wesołe nutki” – zajęcia rozwijające zdolności muzyczne kl. 3a p. A. Hyla czwartek 12:40 – 13:25 7, 20
8. Język polski dla uczniów powracających
z zagranicy
p. J. Lorent-Szeja wtorek

piątek

13:40 – 14:25

11:40 – 12:25

9
9. Koło hodowlane Klasy 5,6,8 p. J. Elsner piątek 13:40 – 14:25 14
10. Laboratorium matematyczne klasy 6 p. K. Jabłońska czwartek 8:00 – 8:-45 15
11. Laboratorium matematyczne kl. 8b p. K. Jabłońska czwartek 13:40 – 14:25 12
12. „Easy English” – zajęcia rozwijające uzdolnienia językowe kl. 8b p. U. Dukalska wtorek 14:30 – 15:25 15
13. Koło Młodych Literatów Klasa 8b p. J. Stanowska poniedziałek 14:30 – 15:25 18
14. Koło muzyczne Klasy 8 p. A. Hyla czwartek 14:30 – 15:25 20
15. Koło dziennikarskie Klasa 8a p. J. Stanowska środa 14:30 – 15:25 18
16. Laboratorium matematyczne Klasa 8a p. B. Hamróz środa 13:40 – 14:25 12
17. „Easy English” – zajęcia rozwijające uzdolnienia językowe Klasa 8a p. U. Dukalska czwartek 14:30 – 15:25 15
18. „Nowe media” – zajęcia dla uczniów uzdolnionych plastycznie i informatycznie Klasa 8a p. T. Szczęsny wtorek 14:30 – 15:15 prac. komp.
19. Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne (dla uczniów dyslektycznych i zagrożonych dysleksją) p. K. Nowak poniedziałek

wtorek

12:40 – 14;40

13:40 – 14:40

gab. pedag.
20. Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne (dla uczniów dyslektycznych i zagrożonych dysleksją) p. S. Witek poniedziałek 14:30 – 15:15 15
21. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – język polski Klasy 5 i 6 p. J. Lorent-Szeja czwartek 13:40 – 14:25 9
22. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka Klasy 5 p. B. Hamróz czwartek 8:00 – 8:45 12
23. Zajęcia logopedyczne p. U. Dukalska poniedziałek

 

środa

8:00 – 8:45

13:40 – 14:25

11:40 – 12:25

15

11

11

24. Zajęcia logopedyczne p. E. Świerc-Gałęcka poniedziałek

piątek

12:40 – 14:25

13:40 – 14:25

gab. psych.

lub 11

25. Koło informatyczne –

Programowanie i kodowanie

Klasy 5,6,8

Ucz. na świetlicy

p. G. Ormiańska Wtorek

 

Piątek

12.40 – 13.20

14.30 – 15.15

12.40 – 13.25

Sala inform.
26. Zajęcia sportowe – RUGBY TAG Klasy 3,5,6 p. Piotr Lewicki Wtorek

Piątek

14.00 – 15.40

13.40 – 15.20

Sala gim./
boisko
27. Zbiórki Zuchów Kasy I – III ZHP środa 16.00 – 17.30
28. Zbiórki Harcerzy Klasy IV – VIII ZHP środa 16.30 – 18.00
29. DODATKOWE ZAJĘCIA PŁATNE

Zajęcia sportowe- Karate Kyokushin

WSZYSCY Śląski Klub Karate i Kick-Boxingu Wtorek

Piątek

16.00 – 17.00

16.00 – 17.00

30. DODATKOWE ZAJĘCIA PŁATNE

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Wszyscy

 

English Team
p. Sławomir Garczorz
Poniedziałek Godziny uzależnione od poziomu grup