FIVE O’CLOCK – podsumowanie projektu „matematyczno-językowe potyczki zadaniowe”

Na koniec pikniku matematycznego czekało nas jeszcze jedno miłe podsumowanie: ogłoszenie wyników i rozdanie nagród dla uczniów uczestniczących w DYKTANDZIE:

• I miesce: Jakub Probierz i Patryk Enenkiel
  • II miejsce: Daria Jendresczyk
  • III miejsce: Kamil Kowalczyk

Wyróżnienia:

• Bartosz Piowczyk
  • Jakub Łukasik
  • Nadia Stelmach
  • Zuzanna Kusznirska
  • Dominika Kozik

Na pochwałę za aktywny udział w projekcie zasłużyli również: Amanda Krawczyk, Oliwia Cogiel, Aleksandra Jarek, Varvara Savchuk, Zofia Probierz, Michał Kremer, Filip Wróblewski.

Projekt dobiegł końca, ale przygoda z nauką trwa!

Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez udziału Uczniów, dlatego to do nich kierujemy dziś podziękowania. Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowywanie słowników, wykonywanie zadań i ciekawość w odkrywaniu nowych rzeczy.

Dziękujemy również Fundacji mBanku za dofinansowanie projektu, bo dzięki temu mogliśmy zakupić pomoce dydaktyczne, słodycze oraz nagrody dla uczestników.