„Na tropie wiosny” – wyniki konkursu

konkurs_na_tropie_wiosny_2022_1konkurs_na_tropie_wiosny_2022_2konkurs_na_tropie_wiosny_2022_3konkurs_na_tropie_wiosny_2022_4konkurs_na_tropie_wiosny_2022_5konkurs_na_tropie_wiosny_2022_6konkurs_na_tropie_wiosny_2022_7

W ramach obchodów Dnia Ziemi zaproponowaliśmy naszym uczniom udział w Konkursie Fotograficznym „Na tropie wiosny”, którego organizatorem było II LO im. J. Ligonia w Chorzowie. Wydarzenie objęto patronatem Prezydenta Miasta Chorzowa oraz Komisji Fotografii Krajoznawczej przy PTTK Chorzów, której przedstawiciele zasiedli w jury. Na konkurs wpłynęły 53 prace, w tym kilka z naszej szkoły. 26 maja 2022 r. odbyło się uroczyste podsumowanie imprezy połączone z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród.

Z nieukrywaną dumą informujemy, że w kategorii klasy VI-VIII szkoły podstawowej laureatem III miejsca został nasz uczeń – Igor Szczypior z klasy 8a!

Igorowi gratulujemy wygranej, a pozostałym uczestnikom dalszej chęci do rozwijania swoich pasji i zainteresowań fotograficznych oraz odkrywania piękna świata.

Wasi nauczyciele – Joanna Elsner i Ewa Łubkowska-Baszczak

Skip to content