SP39 SZKOŁĄ ROKU w Chorzowie

plebiscyt_dz_2022_1plebiscyt_dz_2022_2plebiscyt_dz_dyplom_2022

W piątek 25 marca w sali obrad sejmiku w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się wielka gala wręczenia nagród w Plebiscycie Edukacyjnym 2021 Dziennika Zachodniego. Zostali wyróżnieni nauczyciele oraz szkoły województwa śląskiego, które zdobyły najwięcej głosów.

Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła zajęła I miejsce w Chorzowie w kategorii SZKOŁA ROKU.

Pani Dyrektor Anna Suchecka-Wójcik odebrała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pieniężną na promocję osiągnięć szkoły w Dzienniku Zachodnim.

Przypominamy, że Pani Ewelina Świerc-Gałęcka zajęła II miejsce w Chorzowie w kategorii NAUCZYCIEL KLAS I-III.

Wszystkim Rodzicom, Uczniom i Przyjaciołom Szkoły dziękujemy za oddane na nas głosy. To dla nas prawdziwe wyróżnienie.