Młodzi dyskutują o Polsce! (2021)

Uczniów naszej szkoły spotkał wyjątkowy zaszczyt – otóż zostali oni zaproszeni do udziału w dyskusji z przedstawicielami władz RP (projekt „Strategia RP na rzecz Młodego Pokolenia”). Debatę poświęcono ważnym dla młodych tematom, a jej celem jest opracowanie planu działań państwa w obszarze polityki młodzieżowej.

23 września nasi uczniowie: Julka Megger, Kinga Ryborz i Jakub Dąbrowski połączyli się z uczestnikami debaty. Ich pomysł – wprowadzenie do szkół nauki o ziołolecznictwie – został bardzo dobrze oceniony!

Dobrze, że polskie władze rozmawiają z młodymi. Nie od dziś wiadomo, że młodość to niesamowita kreatywność. A kreatywność młodych w połączeniu z mądrością i doświadczeniem starszych może przynieść wszystkim Polakom wiele korzyści.

Skip to content