W dniu dzisiejszym do naszej społeczności szkolnej dołączyły wspaniałe dzieci!
Pierwszoklasiści, witamy Was w szkole! ?
Życzymy Wam odkrycia swoich pasji i zainteresowań. Niech nauka stanie się przyjemnością i radością każdego dnia! ?
Dziękujemy również uczniom klasy 2A i 4A oraz pani Ani Gierek za wspaniałą akademię.
wrz 08 2021














