Noc bibliotek w SP39 (2020)

IV_noc_bibliotek_2020_1IV_noc_bibliotek_2020_2IV_noc_bibliotek_2020_3IV_noc_bibliotek_2020_4dav

VI edycję Noc bibliotek w tym roku obchodziliśmy w naszej szkole w dniu 9 października 2020. W ramach akcji ogłosiliśmy konkurs plastyczny na plakat reklamujący „książki o niepowtarzalnym klimacie”, konkurs fotograficzny na zdjęcie autora czytającego w miejscu dla niego klimatycznym czyli „czytam w zacisznym klimacie”. Laureatami konkursu zostały Panie Ewa i Joanna oraz uczennica Julka. Młodsze dzieci wykonywały ilustracje do bajki oraz bawiły się grafikami z motywami przewodnimi akcji: kolorowankami, labiryntem, łączyły kropki, wspólnie z bibliotekarzem czytały książkę. Czytelnicy naszej biblioteki obejrzeli również film pt. „Jakub, Mimmi i gadające psy”  udostępnionego czytelnikom do domowych projekcji z okazji Nocy Bibliotek.

Impreza, mimo, że odbyła się w innym niż zazwyczaj klimacie, była bardzo udana, sprawiła wiele radości.