Akcja Sprzątania Świata 2013

ODKRYWAMY CZYSTĄ POLSKĘ to hasło tegorocznej akcji Sprzątania Świata. 20 września br. uczniowie klas I i II naszego gimnazjum (86 osób) uczestniczyło jak co roku w tej akcji. Jak zwykle nadzorował ją Wydział Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Chorzów. Nasi uczniowie sprzątali nieużytki przy ulicy Łagiewnickiej, Opolskiej i w okolicach POD Karola Miarki pod opieką nauczycieli, przy sprzyjającej aurze i z dużym zaangażowaniem. Dzięki ich pracy w krótkim czasie w naszej dzielnicy zrobiło się znacznie czyściej. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem na dłużej.
Nie śmiećmy, segregujmy odpady! Przecież przyjemniej i zdrowiej żyje się w czystym środowisku!

sprzatanie_swiata_2013Dodatkowo do obejrzenia Prezentacja dotycząca sprzątania świata stworzona przez uczennicę klasy 1a Karolinę Janko.