Parafialny festyn „U Józia”

W niedzielę 28 kwietnia 2012 roku odbył się  na terenie parafii św. Józefa festyn rodzinny. W tym roku piękna pogoda zachęciła wielu parafian do udziału w przygotowanych atrakcjach, w których uczestniczyło wielu naszych uczniów i absolwentów. Gimnazjum nr 5 także włączyło się do organizacji festynu.
Reprezentowała nas Milena Joszko, która śpiewała na scenie w ogrodzie przy probostwie, a Samorząd Uczniowski w osobach Natalii Białeckiej,  Jakuba Bromboszcza i Alicji Szuli przygotował stanowisko, gdzie przedstawiali kroniki oraz propagowali ofertę edukacyjną naszej szkoły  poprzez rozdawanie ulotek i folderów.