Laureatka konkursu świątecznego (2025)

Z dumą informujemy, że Maria Krzyzosiak uczennica klasy 3a, zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie plastyczno-wiedzowym „Święta Bożego Narodzenia 2025″, którego mottem jest: “NIEŚĆ RADOŚĆ WSZYSTKIM WOKÓŁ…” ✨