Laureaci VI edycji miejskiego konkursu plastycznego

laureaci_IV_edycji_konkursu_plastycznego_2025_1laureaci_IV_edycji_konkursu_plastycznego_2025_2laureaci_IV_edycji_konkursu_plastycznego_2025_3

Z ogromną radością ogłaszamy wyniki konkursu!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność i piękne prace

I miejsce zdobyła – Balbinka Suś z klasy 2a

Wyróżnienie:

  • Krysia Marchewka z klasy 3a
  • Czarek Barczyk z klasy 2a

Brawo dla laureatów!

Życzymy dalszych artystycznych sukcesów i niekończących się inspiracji

Więcej informacji na stronie w zakładce konkursy: „Świąteczne inspiracje