SP39 w projekcie „Relacje pARTnerskie” (2024)

Jako Szkoła Podstawowa nr 39 w Chorzowie uczestniczymy w projekcie „Relacje pARTnerskie” w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ zadanie II Partnerstwo Lokalne.
Ideą programu Dom Kultury+ jest budowanie partnerskich relacji w środowisku lokalnym. Współpraca, na zasadzie partnerstwa instytucji, organizacji, osób i podmiotów prywatnych, które chcą razem tworzyć i działać na rzecz lokalnej społeczności. Działania w naszym projekcie koncentrują się na dzielnicy Chorzów II i jej mieszkańcach.
W skład powołanego Partnerstwa wchodzą: Szkoła Podstawowa nr39, Szkoła Podstawowa nr 22, Centrum Inicjatyw Społecznych, Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie, Stowarzyszenie Wspomagania Twórczości i Rozwoju AKME, Animo Anima, Witold Szwedkowski, Stowarzyszenie Miłośników Chorzowa, Chorzowskie Centrum Kultury.
Koordynatorem projektu jest Chorzowskie Centrum Kultury