Z ogromną radością ogłaszamy wyniki konkursu!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność i piękne prace
I miejsce zdobyła – Balbinka Suś z klasy 2a
Wyróżnienie:
- Krysia Marchewka z klasy 3a
- Czarek Barczyk z klasy 2a
Brawo dla laureatów!
Życzymy dalszych artystycznych sukcesów i niekończących się inspiracji
Więcej informacji na stronie w zakładce konkursy: „Świąteczne inspiracje„














