Laboratorium przyszłości – maj 2024

laboratoria_przyszlosci_2024_05_01laboratoria_przyszlosci_2024_05_02laboratoria_przyszlosci_2024_05_03laboratoria_przyszlosci_2024_05_04laboratoria_przyszlosci_2024_05_05laboratoria_przyszlosci_2024_05_06

To takie proste! Uczniowie na zajęciach z techniki uczyli się zasad bezpiecznego korzystania ze sprzętu AGD zgromadzonego w naszej pracowni.
Lektura instrukcji obsługi to pierwsza czynność, którą powinien wykonać użytkownik każdego urządzenia elektronicznego, w instrukcji bowiem znajdują się kluczowe informacje na temat produktu, których znajomość zagwarantuje właściwe i bezpieczne jego użytkowanie. Ich nieprzestrzeganie może doprowadzić do wadliwego działania sprzętu, a nawet jego uszkodzenia.
W ten sposób uczniowie poznawali na zajęciach właściwe sposoby wykorzystania m.in. maszyny do szycia, miksera, kuchenki elektrycznej, opiekacza czy tostera, które zostały zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości (#LaboratoriaPrzyszłości i #LaboratoriaPrzyszlosci).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content