Laboratorium przyszłości – grudzień 2023

laboratoria_przyszlosci_2023_12_01laboratoria_przyszlosci_2023_12_02laboratoria_przyszlosci_2023_12_03

Co jeść zimą? Jakie produkty dostarczą nam niezbędnych o tej porze roku witamin? To tylko niektóre pytania, na które poszukiwali odpowiedzi uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Odpowiednio skomponowana dieta ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia, ale zimą jest to szczególnie ważne. W chłodniejsze dni organizmowi należy dostarczyć odpowiedniej ilości kalorii, witamin i minerałów! To zadanie świetnie spełniły przygotowane przez uczniów koktajle owocowe oraz gorąca czekolada. Oczywiście wszystko za sprawą pracowni zaopatrzonej w sprzęt AGD w ramach programu Laboratoria Przyszłości (#LaboratoriaPrzyszłości i #LaboratoriaPrzyszlosci).