Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

zakonczenie_roku_2022_01zakonczenie_roku_2022_02zakonczenie_roku_2022_03zakonczenie_roku_2022_04zakonczenie_roku_2022_05zakonczenie_roku_2022_06zakonczenie_roku_2022_07zakonczenie_roku_2022_08

Zakończenie roku szkolnego, które miało miejsce 24 czerwca 2022 r. rozpoczęło się uroczystą akademią. Absolwenci naszej szkoły przygotowali przedstawienie pożegnalne, które wzbudziło wiele uśmiechu i radości, ale też wzruszeń i łez. Uczniowie dziękowali nauczycielom za trud włożony w ich edukację, za poświęcony czas i wychowanie.

Dyrektor Szkoły pogratulowała uczniom ukończenia szkoły, następnie wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz Dyplomy Uznania za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne i wyrazy uznania za wzorowe wychowanie dzieci.

Szczególne słowa uznania skierowała do rodziców, dziękując za współpracę, za ofiarną pomoc i życzliwość, a w szczególności pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych, życząc jednocześnie powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych słońca, uśmiechu i marzeń.

Skip to content