Akcja charytatywna dla Ukrainy

Szkoła Podstawowa nr 39 w Chorzowie chętnie przyłącza się do akcji, którą organizuje nasze miasto.  Władze naszego partnerskiego miasta Tarnopol, proszą nas o pomoc.  Zrobimy wszystko, by pomimo tragicznej sytuacji na Ukrainie wspólnie udało nam się zorganizować konwój humanitarny z Miasto Chorzów. ZBIERAMY:

• śpiwory,
  • karimaty,
  • dla dzieci: mleko modyfikowane, kaszki, jedzenie w słoiczkach,
  • środki higieny osobistej (mydła, dezodoranty, pasty do zębów, podpaski etc.) również dla dzieci (jednorazowe pieluchy, chusteczki),
  • żywność z długim terminem przydatności oraz niewymagającą przechowywania w lodówkach.

POTRZEBNE RZECZY PRZYNOSIMY DO NASZEJ SZKOŁY do pań z edukacji wczesnoszkolnej z podpisaną kartką imię i nazwisko oraz klasa.

AKCJA W NASZEJ SZKOLE TRWA DO PIĄTKU 4 MARCA. Prosimy o udostępnienie informacji dalej!

Za dary serca BARDZO DZIĘKUJEMY‼