Wyniki I Regionalnego Konkursu Pieśni Autorskiej „Piosenka jest dobra na wszystko”

Drodzy uczestnicy I Regionalnego Konkursu Pieśni Autorskiej. Serdecznie gratulujemy Wam zdobycia wysokich miejsc w naszym konkursie. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu oraz prezentację z Waszymi autorskimi piosenkami. Jury w w składzie: Aleksandra Hyla ( nauczyciel muzyki, wiolonczelistka, pianistka, autorka piosenek, p. Małgorzata Bątorek-Gazda – nauczyciel muzyki, gitarzystka oraz p. Monika Bartoszewska nauczyciel Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej było pod wrażeniem, że wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i stworzyli swe własne piosenki, teksty a nawet muzykę. Konkurs odbył się online 30 listopada, o godz. 850 w siedzibie naszej szkoły.

Kategoria 6 – 11 lat:

1. Małgorzata Domańska SP 15 Chorzów
  2. Katarzyna Chmielarz SP 2 Chorzów
  3. Hanna Barszcz SP 16 Ruda Śl.
    • wyróżnienie – Julia Szala SP 16 Ruda Śl.

Kategoria 12 – 15 lat

1. Marta Drogosiewicz MDK 1 Bytom
  2. Antonina Paks SP 6 Sosnowiec
  3. Joel Pawlak MDK Tysiąclecie Katowice
    • wyróżnienie – Grzegorz Morawa SP 38 Sosnowiec
    • wyróżnienie – Zofia Halemba SP 26 Bytom.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w I edycji naszego konkursu, w którym udział wzięło 20 uczniów z miast takich jak: Sosnowiec, Piekary Śląskie, Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom i zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu naszej szkoły do 15 grudnia 2021 r.