Góra Grosza 2021 – podsumowanie

gora_grosza_2021_podsumowanie_1gora_grosza_2021_podsumowanie_2gora_grosza_2021_podsumowanie_3gora_grosza_2021_podsumowanie_4gora_grosza_2021_podsumowanie_5

Z końcem maja zwieńczyliśmy akcję „Góra Grosza”. W sumie zebraliśmy 25 kg 257 g monet, które przełożyły się na kwotę 243,71 zł. Przy okazji podsumowania Szkolne Koło Wolontariatu składa podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w tę zbiórkę: uczniom, nauczycielom i rodzicom. To dzięki Waszej dobrej chęci, systematyczności i pamięci udało się tyle nazbierać. Szczególne słowa uznania należą się p. Ewelinie, która na rzecz zbiórki przyniosła grosze zebrane w dniu swojego ślubu oraz uczniom kl. VIIa i VIIb za posortowanie, policzenie, zważenie i zaniesione monet na pocztę. Największą wagę zebranych monet uzyskała kl. IIa (7kg 910g) oraz kl. VIIb (6kg 408g). Inicjatywa pokazuje, że we wspólnocie nawet drobne rzeczy wydają duże owoce!