Konkurs – Opera moich marzeń (2020)

Zapraszamy do udziału uczniów z SP 39 z Chorzowa. Kurtyna idzie w górę i… zobaczcie jak wygląda „Opera moich marzeń”! Konkurs to szansa, aby zaprojektować scenografię, pokazać, jak wyobrażamy sobie spektakl operowy, operetkowy czy baletowy, inspirując się w pełni swoją wyobraźnią. Opera to przecież nie tylko muzyka, to także obraz.
Konkurs jest adresowany do wszystkich, z podziałem na cztery kategorie wiekowe: do 6 lat, 7-12, 13-16 i powyżej 16. Prace (jedną) nadsyłamy do 27.03 – godz. 10.00. W jaki sposób? Elektronicznie w formie skanu lub zdjęcia – pliku graficznego wraz z załączonym oświadczeniem, na adres e-mail: aleksandra.hyla@sp21.bytom.pl. Technika jest dowolna – możecie rysować, malować czy stworzyć kolaż. Wśród nagród zaproszenia na spektakle i gadżety operowe! Wszystkie szczegóły w regulaminie na stronie www.opera-slaska.pl oraz FB: https://www.facebook.com/events/140668324039352/.