Nasi uczniowie wśród laureatów konkursu „Artyści Bytomia”

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Igor Smosna zdobył III miejsce, a Vanessa Morawka wyróżnienie, w IV Miejskim Konkursie Plastycznym „Artyści Bytomia”. Jego efektem są porywające portrety osób będących ambasadorami naszego miasta. Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką portretu postaci związanej z Bytomiem, zasłużonej dla życia miasta. Co ciekawe, wśród postaci najchętniej portretowanych znalazła się Karin Stanek, jak również Jacek Łumiński, Kasia Moś, Anna Nehrebecka, Mariusz Kałamaga. Podczas oceny jury w skład którego weszli nauczyciele z MDK nr 1 z Bytomia p. Eliza Flaszewska i p. Aleksandra Herisz zwrócono uwagę m.in. na umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę oraz ilość włożonej pracy. Uczniów do konkursu przygotowała p. Aleksandra Hyla. Gratulujemy!