Nasi uczniowie wśród laureatów konkursu „Artyści Bytomia”

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Igor Smosna zdobył III miejsce, a Vanessa Morawka wyróżnienie, w IV Miejskim Konkursie Plastycznym „Artyści Bytomia”. Jego efektem są porywające portrety osób będących ambasadorami naszego miasta. Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką portretu postaci związanej z Bytomiem, zasłużonej dla życia miasta. Co ciekawe, wśród postaci najchętniej portretowanych znalazła się Karin Stanek, jak również Jacek Łumiński, Kasia Moś, Anna Nehrebecka, Mariusz Kałamaga. Podczas oceny jury w skład którego weszli nauczyciele z MDK nr 1 z Bytomia p. Eliza Flaszewska i p. Aleksandra Herisz zwrócono uwagę m.in. na umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę oraz ilość włożonej pracy. Uczniów do konkursu przygotowała p. Aleksandra Hyla. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.