Warsztaty w Castoramie z Ashną (2019)

warsztaty_w_castoramie_2019_5warsztaty_w_castoramie_2019_6warsztaty_w_castoramie_2019_1warsztaty_w_castoramie_2019_2warsztaty_w_castoramie_2019_3warsztaty_w_castoramie_2019_4

5 czerwca 2019 r. klasa 4a uczestniczyła w warsztatach MAJSTERKOWO organizowanych przez market CASTORAMA w Chorzowie. Na warsztaty klasa wybrała się z wychowawczynią i studentką z Indii Aashną, która od 30 maja 2019 r. jest gościem naszej szkoły. W czasie wycieczki uczniowie zasypali Aashnę pytaniami o kraj, z którego pochodzi, o hinduskie zwyczaje i tradycje.
Podczas warsztatów Aashna z wielkim zapałem majsterkowała razem z uczniami. Uczestnicy zajęć w CASTORAMIE konstruowali organizery na narzędzia, które mogli potem zabrać ze sobą do domów. Na koniec zajęć zostali nagrodzeni przez organizatorów pamiątkowymi dyplomami, naklejkami i kolorowymi  ołówkami. To był wspaniały dzień i doskonała zabawa!