Święto Teatru w SP39 (2019)

kolo_teatralne_spektakl_spisek_2019_1kolo_teatralne_spektakl_spisek_2019_2kolo_teatralne_spektakl_spisek_2019_3kolo_teatralne_spektakl_spisek_2019_4kolo_teatralne_spektakl_spisek_2019_5

Na początku maja przed szkolną publicznością zaprezentowało się nasze koło teatralne. Tym razem tematyka spektaklu była dość poważna, aktorzy bowiem przedstawili spektakl zatytułowany „Spisek”, a będący współczesną wersją pasji, czyli przedstawienia ukazującego sąd nad Jezusem Chrystusem oraz jego tragiczną mękę i śmierć.
W występie wzięli udział uczniowie klas ósmych i czwartych, a potwierdzeniem wyjątkowego zainteresowania publiczności spektaklem były cisza i skupienie oglądających oraz gromkie brawa, będące hojną nagrodą dla aktorów.