Bańki w deszczu (2019)

banki_w_deszczu_2019_3banki_w_deszczu_2019_4banki_w_deszczu_2019_5banki_w_deszczu_2019_6banki_w_deszczu_2019_1banki_w_deszczu_2019_2

W niedzielę 28 kwietnia odbył się popołudniowy festyn parafialny na placu przy kościele św. Józefa. Wśród wielu atrakcji takich jak malowanie twarzy, pokazy rycerstwa średniowiecznego, gry, zabawy i konkursy, uwagę zwracało stoisko z bańkami mydlanymi przygotowane przez nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 39. Stoisko cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem najmłodszych uczestników festynu. Mogli oni podziwiać prawdziwą “chmurę“ baniek mydlanych wytwarzanych przez specjalnie na tę okazję zakupioną maszynę oraz spróbować swoich sił w “wyczarowywaniu” baniek gigantów. Pomimo dżdżystej pogody wszyscy doskonale się bawili. Najbliższą okazją do ponownego spotkania z zaczarowanym światem baniek mydlanych będzie festyn organizowany przez SP nr 39 na dziedzińcu szkolnym pod koniec maja.