„Droga do Niepodległości” (2018)

droga_do_niepodleglosci_2018_1droga_do_niepodleglosci_2018_2droga_do_niepodleglosci_2018_3droga_do_niepodleglosci_2018_4droga_do_niepodleglosci_2018_5

8 listopada 2018 roku odbył się w naszej szkole konkurs wiedzowy „Droga do niepodległości”. Wzięli w nim udział uczniowie klas:7a, 7b, 8b, 8c i 3 gimnazjum. Celem konkursu było wspieranie postaw patriotycznych młodego pokolenia, pielęgnowanie dziedzictwa historycznego w związku z 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz propagowanie treści patriotycznych. Zadaniem uczestników było udzielenie poprawnych odpowiedzi na platformie Kahoot. Oto wyniki konkursu:

• I miejsce: Szymon Kopeć, Szymon Chromik, Dominika Lenar z kl.8c
  • II miejsce: Aleksander Kulejewski, Jakub Pziuk i Olga Włoczyk z kl.3a
  • III miejsce: Paulina Boćko, Dominika Olejnik i Karol Nowakowski z kl.7a.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy im wielu sukcesów w pogłębianiu wiedzy historycznej! 🙂