Konkurs wiedzy o ruchu drogowym (2014)

7 i 8 maja 2014 r. w naszym gimnazjum odbył się szkolny Konkurs Wiedzy Ze Znajomości Znaków Drogowych i Przepisów Ruchu Dla Pieszych i Rowerzystów. Biorący w nim udział uczniowie zmierzyli się z testem, który składał się z 20 zamkniętych pytań – opracowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego/wychowawcy świetlicy mgr Dorotę Gryglewską – na które trzeba było odpowiedzieć zakreślając jedną poprawną odpowiedź (w 2 pytaniach trzeba było zakreślić kilka odpowiedzi). Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy jaką posiadają w zakresie tego bardzo ważnego zagadnienia jakim jest ich bezpieczeństwo w ruchu oraz życzymy aby trasa jaką pokonują idąc do szkoły i wracając z niej każdego dnia mijała im bezpiecznie.

WYNIKI:

I miejsce:  Landkocz Weronika (17,5pkt), Juranek Bartosz (19pkt),

II miejsce: Janko Karolina (16pkt), Kozłowski Rafał (16pkt), Bardziej Radosław (17pkt),

III miejsce: Kańtoch Sabina (15pkt), Pietraszek Katarzyna (15,5pkt), Jadczak Justyna (15pkt), Pytel Patryk (15,5pkt), Kubiak Wiktoria (15pkt).