Dzień Reklamy Gimnazjum nr 5

dzien_reklamy_g5_1dzien_reklamy_g5_2dzien_reklamy_g5_3dzien_reklamy_g5_4dzien_reklamy_g5_5dzien_reklamy_g5_6dzien_reklamy_g5_7dzien_reklamy_g5_2dzien_reklamy_g5_4

W ramach mini projektów z wiedzy o społeczeństwie przeprowadziliśmy w dniu 23 października w naszej szkole Dzień Reklamy naszej szkoły. Jego celem było uczenie pozytywnego myślenia o najbliższym środowisku jakim jest dla uczniów szkoła. Na co dzień łatwo nam wskazywać wszelkie minusy uczniowskiego życia, trudniej zaś jest się chwalić własnymi osiągnięciami nawet przed uczniami tej samej szkoły. Postanowiliśmy pokazać wszelkim malkontentom, że mamy czym się chwalić i chcemy o tym głośno mówić.
Uczniowie klas drugich i trzecich w niewielkich zespołach przygotowali ulotki, reklamy i plakaty, które przedstawiali uczniom w czasie przerw. Ich niecodzienne zachowanie budziło zainteresowanie zarówno uczniów jak i nauczycieli. I oto chodziło.
Najciekawszą prezentację przygotował zespół z klasy 3b w składzie: Nikolina Warzecha, Daria Wódka i Dominik Wrotny, którzy przygotowali pikiety, plakaty, album osiągnięć oraz ulotki reklamujące naszą szkołę, a do tego przebrali się, dzięki czemu byli najbardziej widoczni i skuteczni w swoim przekazie.
Wszystkim uczestnikom mini projektów gratulujemy pomysłowości. Dziękujemy, a nagrodą będą oceny z wos-u i dodatkowe punkty w rywalizacji klas Samorządu Uczniowskiego.

Danuta Jakubczak