Wycieczka do Srebrnej Góry

Uczniowie klas pierwszych i drugich brali udział w czterodniowej wycieczce integracyjnej do Srebrnej Góry (województwo dolnośląskie). Podziwialiśmy piękno Sudetów, a dokładnie zaśnieżone pasma Gór Sowich i Bardzkich.

Program wycieczki był bogaty, intensywny i ekstremalny. Uczniowie mieli okazję zjechać na linie z 30-metrowego mostu, przejść przez mostek tybetański, jeździć konno czy strzelać z łuku. Wiele zabawy i śmiechu dostarczyła rywalizacja na nartach czteroosobowych. Okazało się, że współpraca i koordynacja czterech osób na raz nie jest taka łatwa. Ciekawe były również rozgrywki w minigolfa, zabawy zręcznościowe oraz zajęcia w terenie z mapą i kompasem.

Cały wyjazd przebiegał w dobrej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili, co potwierdzały wesołe śpiewy przy ognisku czy zabawy na śniegu. Cztery dni minęły błyskawicznie, wracaliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Anna Suchecka-Wójcik