Wizyta klas 6 na lekcji języka angielskiego

W dniach 18-23 stycznia 2013 r. gościliśmy uczniów klas 6 z SP 17 w Chorzowie. Grupy szóstoklasistów uczestniczyły w lekcjach pokazowych z języka angielskiego z wykorzystaniem najnowszych technik audiowizualnych.

How to make a good English sandwich –
Czyli jak zrobić dobra angielską kanapkę

O tym, jak zrobić dobrego sandwicha, czy jak zbudowane jest nasze ciało, przekonali się uczniowie klas 6 podczas lekcji promujących naszą szkołę. Nastrojowa scenografia, interesujący scenariusz, zaskakujące zwroty akcji, a całość nie pozbawiona nuty humoru. To edukacyjno-artystyczne wydarzenie spotkało się z wielkim zainteresowaniem młodzieży. Uczniowie mieli okazję przekonać się w jaki sposób pracujemy na lekcjach języka angielskiego, która jak się okazało była czymś znanym, jednak znalazło się wiele elementów, które mogły zaskoczyć każdego.. Wszystko po to, aby rozwijać wyobraźnię, słownictwo i… pokazywać, że nauka wcale nie musi być trudna czy nudna.

How_to_make_a_good_English_sandwich_1 How_to_make_a_good_English_sandwich_2 How_to_make_a_good_English_sandwich_3

Sławomir Garczorz