„Najciekawsza dynia Halloween”

Dnia 29 października odbył się międzyklasowy konkurs „NAJCIEKAWSZA DYNIA HALLOWEEN”. Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski, który od połowy października zachęcał wszystkie klasy do wzięcia udziału w tej rywalizacji. Nagrodą była odrobina słodyczy. Uczniowie chętnie przyjęli zaproszenie i w konkursie wzięły udział wszystkie klasy. Zwycięską dynię wykonali uczniowie klasy 3c, miejsce drugie zajęła klasa 3a i miejsce trzecie 1a.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a pozostałym klasom pomysłowości i wspaniałej inwencji twórczej, ponieważ każda dynia była ciekawa i unikatowa 😉

Katarzyna Juroszek